Article Side

Online Article Directory!

Hello Guest! Login or Register to submit articles!

Modüler uzun ömürlü hazır yaşam alanları

By Ashley Rebortson Subscribe to RSS | January 20th 2012 | Views:
loading
 
  Polyester güvenlik kabinleri halk arasında mobo kabin olarakta bilinmektedir. Modern üretim tesislerinde mobo güvenlik ve yaşam kabinleri üreten Karmod mobo kabin üretiminde kalitesi ve 70’ı aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla dünya lideridir. Karmod mobo kabin boya ve fırınlamada özel ısıl işleme tabi tututlduğundan koku yapmaz, yüzey hammadde dağılımı otomasyon teknolojisiyle yapıldığından pürüzsüz parlak yüzeye sahiptir. Mobo kabin uluslararası standartlarda ISO kalite sistemiyle üretilmektedir.

Karmod mobo kabin kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Kabini aldığınızda kapısı, penceresi, yer döşemesi, elektirik tesisatı, elektirik tesisat armatürleri, su tesisatı, lavabosu, muslukları, wc ünitesi, zemin döşemesi kullanıma hazır olarak size ulaştırılmaktadır. Usta gerektirmeyen, hemen kullanılabilir özelliğiyle hızlı kapalı barınma mekanı çözümüdür.

Karmod mobo kabinler 150x150 cm ebattan başlayarak 50 metrekare alana kadar modüler kapalı yaşam alanları sunmaktadır.

Karmod polyester mobo kabinler kullanım alanı ve özelliğine göre isimlendirilmektedir. Mobo güvenlik kabinleri çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanıldığından genellikle ‘güvenlik kabini’ olarak adlandırılmaktadır. Güvenlik kabinleri apartman güvenlik kabininden alışveriş merkezi güvenlik kabinine, stadium bilet satış ve güvenlik kabininden polis noktası güvenlik kabinine, hava alanı güvenlik kabininden zabıta noktası güvenlik kabinine çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Karmod güvenlik kabinleri barındırdığı kişi sayısına göre büyük ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Güvenlik görevlisi, güvenlik şefi, güvenlik amiri gibi çok sayıda personelin bir çatı altında farklı odalarda çalışmasına imkan sunmaktadır. Güvenlik kabinlerinde ayrı kapılı bölme olarak wc – tuvalet kabini ünitesi de konulabilmektedir. Bu unite isteğe bağlı olarak tekli ve çoklu olarak yapılabilmektedir. Kullanım amacına göre mobo güvenlik kabinlerinin wc bölmeleri bayan – erkek ayrı kullanım özelliğinde üretilebilmektedir.

Mobo kabinlerin kullanıma göre isimlendirilen bir başka modeli de büfe kabinlerdir. Büfe kabinler adından da anlaşılacağı gibi, mobo ekmek büfesi kabini, mobo bilet satış kabini, mobo market kabini, mobo gazete dergi satış kabini, mobo kitap satış kabini, mobo market kabini, mobo çay ocağı kabini gibi farklı amaçlar için kullanılabilen büfe kabinlerdir. Büfe kabinleri de istenildiğinde bölmeli olarak yapılabilmektedir. Bölmesinde isteğe bağlı wc ünitesi konulabilmektedir. Wc ünitesine yer taşı alaturka veya alafranga klozet tuvalet takılabilmektedir.

Büyük ebatlı kabinler geniş mobo kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Büyük ebatlı mobo kabinler her türlü kapalı mekan ihtiyaçları için uzun ömürlü ve güvenli olarak kullanılmaktadır. Mobo geniş kabinler satış ofisi kabini, güvenlik çalışma ofisi kabini, şantiye yönetim ofisi kabini, aile sağlığı merkezi kabini, laboratuar kabini, bekleme salonu kabini, toplantı salonu kabini, ödeme merkezi kabini gibi değişik amaçlar için güvenli kullanıma sahiptir.

Bir diğer mobo kabin çeşidi de wc – duş kabinleridir. Wc duş kabinleri tesisatından lavabosuna, elektirik tesisatından su tesisatına her detay fabrikada kullanıma hazır olarak üretilmektedir. Wc duş üniteleri kullanım alanı ve amacına göre tekli ve çoklu adetlerde üretilebilmektedir. Çoklu adetlerde istenildiği kadar alaturka taş, alafranga klozet, duş ünitesi, engelli wc, pisuar ünitesi yapılabilmektedir. Bunlara tek yönde kapılardan girilebileceği gibi ayrı yönde kapılardan da girilebilecek planda üretim yapılabilmektedir. Karmod mobo seyyar tuvalet kabinleri kısa sürede üretilen hazır yapısı, yüksek kalitesi ve kolay sevk özelliğiyle yoğun tercih edilen hazır tuvalet çözümüdür.

Karmod mobo kabinler güvenlik kabini, büfe kabini, halk ekmek kabini, bilet satış kabini, akbil ve jjeton satış kabini, muhtarlık kabini, sağlık ocağı kabini, ofis kabini, çiçek satış kabini, gazete ve dergi satış kabini gibi bir çok amaç için kullanılmaktadır. Karmod mobo kabinde üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Ashley Rebortson - About Author:
Karmod yüksek son üretim teknolojisi ile modüler evler, Mobo, kabin ve Şantiye de dahil olmak üzere yüksek kaliteli prefabrik yapilar gelisir. Daha fazla bilgi için www.karmod.com.

Share on Facebook Tweet It Stumbleupon this post This post is delicious !

Article Source:
http://www.articleside.com/business-articles/mod-ler-uzun-m-rl-haz-r-ya-am-alanlar.htm

Related Business Articles Subscribe to RSS

Il est temps d'organiser ses vacances: et si cette annee vous optiez pour la location d'une villa en Provence!
Published by Robert Brown on August 9th 2012 | Business
Handsome Properties International, agence immobiliere haut de gamme, vous propose un grand choix de ...
 
Peru Amazon Tours in Tambo Blanquillo and Regions to Experience Near By
Published by Tracy Narvaez on August 25th 2012 | Business
On the way to the lodge from Cusco there is a cloud forest, various rainforest habitats and a small ...
 
Gardening and Outdoor Living Retailing in Emerging Markets: Market Guide to 2016
Published by Bharatbook on August 25th 2012 | Business
Bharatbook.com introduces a report Gardening and Outdoor Living Retailing in Emerging Markets: Mar...
 
Time to get the latest university news
Published by Gene Crayton on August 25th 2012 | Business
Education is a never-ending process. Each day you get to learn something new which may or may not be...
 
Voice over Agencies- Helping Hand for All Your Voice over Requirements
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is important that you choose a voice over agency that is reputed and is in the business for a con...
 
Use Outlook for Conference Room Scheduling
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is best to use different color codes for meetings in different conference rooms that will help in...
 
Use Outlook for Conference Room Scheduling
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is best to use different color codes for meetings in different conference rooms that will help in...