Article Side

Online Article Directory!

Hello Guest! Login or Register to submit articles!

Dünya lideri üreticiden yüksek kalitede güvenlik kabini

By Ashley Rebortson Subscribe to RSS | January 20th 2012 | Views:
loading
 
  Modüler panel sistem polyester güvenlik kabini üretiminde lider marka Karmod ABD’den İngiltere’ye Yeni Zellanda’dan Sibirya’ya, Somali’den Irak’a dünyada 70’in üzerinde ülkede güvenle kullanılmaktadır. 150x150 cm’den başayıp 270x750 cm’ye kadar standart güvenlik kabini üretimi yapan Karmod geniş güvenlik kabini üretiminde 50 metrekareye kadar kapalı mekanlar sunmaktadır.

Yüksek teknoloji kullanılarak benzerlerinden farklı bant sistemiyle üretilen Karmod güvenlik kabinlerinde kalite maksimum düzeydedir. Modüler güvenlik kabinleri bant sisteminde tam yoğunlukta malzeme kullanılarak üretilmektedir. Boyama ve fırınlama ünitelerinde özel ısıl işlemden geçirilen Karmod kabin uzun ömürlü panel sistemi, koku yapmayan özelliğiyle benzerlerinden üstün özelliklerdedir. Karmod güvenlik kabini panel sistem üretimle fabrika montajı ile hazır olarak sevk edildiği gibi, nakliye kolaylığı açısından demonte olarakta üretilmektedir. Karmod güvenlik kabini al hemen kullan özelliğinde uzun ömürlü kabin çözümüdür. Karmod modüler güvenlik kabinleri pencereleri, kapısı, elektirik tesisatı ve aydınlatma armatürleri ile kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Duvar panelinden, pencerelerine, kapısından elektirik tesisat ve armatürlerine kadar her detayında kaliteli malzeme kullanılarak üretilen Karmod modüler güvenlik kabinleri ergonomik yapısıyla maksimum konfor sağlamaktadır.

Karmod güvenlik kabinleri tek personel kullanımı için 150 x 150 cm ebatında üretilmektedir. 150 x 150 güvenlik kabinimizde arzu edilmesi durumunda opsiyonel olarak banko aparatı sunulmaktadır. İki ve daha fazla personel barındırması için 150 x 215, 270 x 270 ve daha büyük ölçülerde güvenlik kabinleri müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Karmod modüler güvenlik kabinlerine opsiyonel olarak farklı uygulamalarda yapılabilmektedir. İstenilmesi durumunda pencerelere dışarıdan amörtisörlü panjur kepenk uygulaması, içeriden güneş ışınlarının rahat kontrolü için jaluzi perde sistemi yapılabilmektedir. Kabin iç mekan ısıtma ve soğutması için klima takılabilmektedir. Özellikle merkezi elektirik şebekesinin bulunmadığı açık arazilerde kullanıma özel olarak güneş enerji sistemine sahip güvenlik kabinleri de Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır. Güneş enerjili modüler güvenlik kabinleri açık alan organizasyonlarında, maden ocaklarında, yol şantiyelerinde, yayla şenlik organizasyonlarında, açık alan spor organizasyonlarında vb. ortamlarda ideal çözüm sunmaktadır.

Güvenlik kabinleri bölmeli olarakta üretilmektedir. Güvenlik kabinlerimizin çok sayıda ebat ve bölmeli özellikte planlarını Karmod sitemizden detaylı inceleyebilirsiniz. İstenilen ebatta ve bölmede modüler güvenlik kabiniyle güvenlik elemanı, güvenlik şefi ve güvenlik amirine aynı kabinde farklı bölmelerde ergonomik çalışma ortamları sunulmaktadır. Bölmeli güvenlik kabinlerinde wc – tuvalet, duş üniteli model de tercih edilebilmektedir. Karmod güvenlik kabinlerinin yan bölmesinde yer alan wc, duş kabinleri tuvalet üniteleri, duş teknesi, lavabosu, bataryası, muslukları ile kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Güvenlik kabinlerinin yan bölmesinde bulunan tuvaletler isteğe göre alaturka, alafranga modelde veya engelli wc olarakta üretilebilmektedir. Güvenlik kabinlerinin yan bölmesi misafir bekleme salonu olarak ta tasarlanarak üretilmektedir. Karmod modüler güvenlik kabinleri uzun ömürlü yapısı, ergonomik ve fonksiyonel kullanımda tasarım ve planlarıyla Türkiyemiz ve dünyada yetmişin üzerinde ülkenin güvenlik kabin tercihi olmuştur. Üretim kalitesi ve satış sonrası servis hizmetleriyle Karmod kabin güvenli tercihtir.

Karmod güvenlik kabini, kamu binaları özel güvenlik kabini, fabrika güvenlik kabini, site güvenlik kabini, jandarma ve polis noktası güvenlik kabini, hastane güvenlik kabini, okul güvenlik kabini, askeri nizamiye güvenlik kabini, sağlık tesisi güvenlik kabini, gümrük güvenlik kabini, spor tesisi güvenlik kabini, turist information – danışma kabini vb. amaçlar için güvenle kullanılmaktadır.

Ashley Rebortson - About Author:
Karmod yüksek son üretim teknolojisi ile modüler evler, tuvalet, kabin ve güvenlik kabini de dahil olmak üzere yüksek kaliteli prefabrik yapilar gelisir. Daha fazla bilgi için www.karmod.com.

Share on Facebook Tweet It Stumbleupon this post This post is delicious !

Article Source:
http://www.articleside.com/business-articles/d-nya-lideri-reticiden-y-ksek-kalitede-g-venlik-kabini.htm

Related Business Articles Subscribe to RSS

Peru Amazon Tours in Tambo Blanquillo and Regions to Experience Near By
Published by Tracy Narvaez on August 25th 2012 | Business
On the way to the lodge from Cusco there is a cloud forest, various rainforest habitats and a small ...
 
Gardening and Outdoor Living Retailing in Emerging Markets: Market Guide to 2016
Published by Bharatbook on August 25th 2012 | Business
Bharatbook.com introduces a report Gardening and Outdoor Living Retailing in Emerging Markets: Mar...
 
Time to get the latest university news
Published by Gene Crayton on August 25th 2012 | Business
Education is a never-ending process. Each day you get to learn something new which may or may not be...
 
Voice over Agencies- Helping Hand for All Your Voice over Requirements
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is important that you choose a voice over agency that is reputed and is in the business for a con...
 
Use Outlook for Conference Room Scheduling
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is best to use different color codes for meetings in different conference rooms that will help in...
 
Use Outlook for Conference Room Scheduling
Published by Julia Roger on August 25th 2012 | Business
It is best to use different color codes for meetings in different conference rooms that will help in...